מענה לצוותים רפואיים

כאן המקום עבורכם – צוותים רפואיים ומקצועיים, אחיות טיפת חלב, רופאים קהילתיים ועוד – להתייעץ עם הצוות המומחה של מדעת ולקבל כלים להתמודד עם החששות והקשיים העיקריים העולים במפגשים בין הורים ומטופלים, ואף להזמין עלוני מידע עם תשובות על שאלות נפוצות על חיסוני שגרה, חיסון הפוליו ועוד.

לאורך שנים של קשר הדוק עם הורים וצוותים רפואיים, נוכחנו בעמותת מדעת כי מענה טוב ואיכותי לחששות בזמן אמת, מסייע ומעלה את ההיענות של הורים לחסן את ילדיהם, ושל כל אחד ואחת לקבל החלטות מיטביות בנוגע לבריאותם. התלבטות היא חלק חשוב בתהליך קבלת החלטות, ואנחנו שמחים לעזור לכם למצוא מענה לשאלות ולתת לכם כלים לתקשורת יעילה עם מטופלים בכל הגילים.

מדעת מחוייבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של אמינות ודיוק במידע, והיא חברה ברשת הבטיחות בחיסונים (Network Safety Vaccine) של ארגון הבריאות העולמי (WHO). מדעת היא הארגון הישראלי היחיד החבר ברשת.

אנו מעבירים הרצאות המיועדות לקהל מקצועי במגוון נושאים, כמו התמודדות עם הססנות חיסונים, תקשורת מקרבת ויעילה עם הורים מודאגים, הרצאות ייעודיות לאחיות טיפות חלב, מידע אודות חיסוני שגרה ועוד.

כל ההרצאות והעלונים נכתבים ומועברים על ידי רופאים ומדענים בעלי השכלה והכשרה רלוונטיים ועוברים בדיקה מקצועית מקיפה לפני פרסומם, על מנת להתאים אותם אל המחקרים העדכניים ביותר ואל הקונצנזוס המדעי.

אם אתם רוצים להזמין אותנו להרצות במקום העבודה שלכם, פנו כאן